Katalog firm

Kategorie


Abaco

Abaco jest biurem rachunkowym, które cechuje wiedza, profesjonalizm i doświadczenie. Na bieżąco jesteśmy ze wszystkimi zmianami prawnymi i doskonale wiemy, jak mamy je każdego dnia stosować. Współpracujemy z najróżniejszymi firmami. Jeżeli macie dodatkowe pytania, to pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Usługi księgowe

Dużo firm rezerwuje jeden etat dla księgowego, który będzie odpowiedzialny za rozliczanie wszystkich działań w firmie. Jednakże nie każda firma jest na tyle duża, aby pokryć taki wydatek jak osobny etat dla księgowego. Większość z nich korzysta zatem z pomocy biur rachunkowych. W Łodzi takim biurem, które jest znane i powszechnie polecane, na pewno jest Abaco.
Od czasu swojego powstania Abaco skupiało się na tym, aby oferować usługi księgowe Łódź wysokiej jakości. Dotyczy to wszystkich klientów, nawet tych którzy trafiają tam z niewielkimi zleceniami. Z myślą o ich wygodzie, biuro rachunkowe Abaco często działa za pomocą platformy internetowej.
Tam pojawiają się wszelkiego rodzaju rozliczenia i dokumenty. Jednakże gdy klient pragnie skontaktować się z księgowym bezpośrednio, konsultacje w siedzibie Abaco są jak najbardziej możliwe. Jest to zatem biuro, które zawsze jest otwarte na potrzeby swoich klientów i stara się zapewnić dla nich jak najwyższy standard obsługi. Szukając dobrego księgowego na pewno warto tam trafić.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607128538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to licencjonowany agent ubezpieczeniowy prowadzący działalność w Łodzi. Agencja posiada w ofercie polisy komunikacyjne, turystyczne i majątkowe, a także ubezpieczenia na życie oraz ubez...