Katalog firm

Sowa

Eko Sowa to ludzie, którzy doskonale znają się na najlepszej wentylacji i ogrzewaniu. Jeżeli myślicie o ekologicznych rozwiązaniach dla swoich domów oraz dla firm, to nasza ekipa bardzo chętnie Wam pomoże dobierając najbardziej optymalne rozwiązania. Chętnie wysłuchamy Waszych potrzeb i zajmiemy się realizacją zamówienia.

Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja to rozwiązanie, na które decyduje się coraz to więcej osób w dzisiejszych czasach. Jest to idealny sposób na to, aby uregulować temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Jeżeli komuś marzy się nowy system klimatyzacji w firmie lub w prywatnym mieszkaniu to na pewno powinien zainteresować się ofertą firmy Sowa.
Firma Sowa działa ze swojej siedziby w Łodzi, a jej początki rozpoczęły się już ponad 11 lat temu. Jej specjalizacją są systemy wentylacyjne, klimatyzacja Łódź, a także instalacje ogrzewania. Do zalet tej firmy na pewno należy zaliczyć to jak podchodzi do obsługi każdego ze swoich klientów. Otóż wszyscy, którzy chcą zamówić klimatyzację w firmie Sowa mogą liczyć na dokładną konsultację oraz stworzenie odpowiedniego projektu tego, jak powinien wyglądać cały plan dla instalacji.
Firma Sowa zajmie się także samym montażem, choć jeżeli ktoś bardzo pragnie to może wykonać to samodzielnie. Jednakże w rękach specjalistów z tej firmy cała klimatyzacja powstanie w bardzo szybkim tempie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233