Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce czy poza nią. Działami dwadzieścia cztery godziny na dobę dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy zawsze, niezależnie od pory dnia.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych

Serwis dla samochodów ciężarowych może być trudny do znalezienia gdy dojdzie do nagłej awarii ciężarówki. Dlatego też warto jest planować na przyszłość i przed wyjazdem w trasę znaleźć dane kontaktowe do serwisu mobilnego, obsługującego wybrane drogi.
W Niemczech firma J&W Glob Service zapewnia mobilny serwis samochodów ciężarowych przez całą dobę. Działa także bez względu na święta i uroczystości, przyjmując zgłoszenia przez cały rok. Jest to sposób na to, aby zapewnić odpowiednią pomoc i ochronę dla każdego kierowcy podróżującego dniem i nocą po drogach europejskich.
J&W Glob Service stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi. Każde zlecenie jest szybko realizowane, a koszt za świadczone usługi dobrze określony przed ich wykonaniem, dzięki czemu kierowca wie wszystko na temat tego ile zapłaci i za to. Sprawia to, że mobilny serwis samochodów ciężarowych od J&W Glob Service jest nie tylko solidny, ale także i uczciwy. To najlepsza pomoc drogowa jaką można znaleźć na europejskich trasach.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...

AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsług...