Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Zlokalizowany we Wrocławiu Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej skupia wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów. Świadczy profesjonalną pomoc nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. ITPB specjalizuje się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzi też konsultacje online.

Psychoterapeuta

Choć dla wielu psychoterapia to wciąż rozwiązania drastyczne, w dzisiejszym świecie bardzo dużo osób zaczyna dostrzegać to, że jest to metoda mająca dużo wartości. Nasz certyfikowany psychoterapeuta Wrocław to osoba, która posiada doświadczenie w tym, aby pomóc poradzić sobie z różnymi problemami życiowymi.
Dla wielu osób psychoterapia jest jedynym sposobem na to, aby znacząco podnieść jakość swojego życia. Dlatego też jeżeli ktoś posiada wystarczające środki aby sobie na to pozwolić, na pewno powinien rozważyć podjęcie pracy z doświadczonym psychoterapeutą. W Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej pomoc psychologiczną niesie kadra doskonale wykształconych psychoterapeutów. Wielu z nich ma za sobą dekady pracy, które zapewniają, że każdy pacjent ma pewność, że uzyska prawdziwą pomoc i na pewno zyska na całym procesie psychoterapii.
Certyfikowany psychoterapeuta z Instytutu może być osobą, która pomoże w tym, aby znaleźć siłę i odmienić całe swoje życie. Jest to zatem coś, w co na pewno warto zainwestować.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117