Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce czy poza nią. Działami dwadzieścia cztery godziny na dobę dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy zawsze, niezależnie od pory dnia.

Truck serwis

W trakcie trasy może dojść do różnych sytuacji na drodze i doskonale wie o tym każdy doświadczony kierowca ciężarówki lub TIRa. Gdy dojdzie do awarii, warto jest mieć numer telefonu do dobrego truck serwisu, który szybko odpowiada na wszelkie wezwania. Takim serwisem jest J&W Glob Service.
Firma ta działa w Niemczech, Francji, Belgii i Holandii. Obsługuje zatem znaczącą część Europy Zachodniej, skupiając się zwłaszcza na głównych trasach, które tam przebiegają.
J&W Glob Service ma flotę wozów serwisowych, które są ustawione w wybranych miejscach na trasach. Ich bliskość ma zatem duże znaczenie przy odpowiedzi na zgłoszenia od kierowców. Zazwyczaj truck serwis z firmy J&W Glob Service trafia na miejsce w bardzo krótkim czasie i od razu zaczyna udzielać niezbędnej pomocy. Bardzo często pomoc doraźna wystarcza, aby ciężarówka ruszyła dalej w drogę. Doświadczenie pracowników serwisu pomaga jednak ocenić każdą sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie. Jest to zatem truck serwis, o którym warto wiedzieć.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsług...

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...