Katalog firm

Kategorie


Paut

Nasza pracownia automatyki Paut jako jedna z najlepszych zajmuje się systemami automatyki budynkowej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych pracowników firmy domy naszych klientów zmieniają się w komfortowe pełne udogodnień miejsca. Instalowane systemy cechują się wysoką bezawaryjnością, co w podnosi poziom poczucia bezpieczeństwa klientów.

System BMS

Komfort mieszkania, czy przebywania w budynku, w dużej mierze zależy od zastosowanych w nim instalacji. Wiedząc o tym doskonale, Pracownia Automatyki oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania i kontroli nad nimi. Takim rozwiązaniem jest system BMS, znany również jako automatyka budynków. Jego zadaniem jest obniżenie kosztów eksploatacji budynku oraz podniesienie komfortu i bezpieczeństwa osób na co dzień w nim przebywających. Więcej informacji na temat systemu BMS można znaleźć chociażby na stronie naszej firmy http://paut.pl/1003/systemy-zarzadzania-budynkiem.
Oferowane przez Pracownię systemy to rozwiązania innowacyjne i niezwykle praktyczne. Pozwalają one nadzorować zdalnie każdą instalację wchodzącą w część systemu. To dzięki temu możliwe staje się szybkie wychwycenie każdej awarii czy anomalii. A co za tym idzie - szybkie i sprawne ich naprawienie.
Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, czy instytucji. Firma posiada na swoim koncie wiele projektów, od tych najmniejszych począwszy, a na bardzo dużych skończywszy. I z każdego do dziś jest niezwykle dumna.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 896212054


Podobne firmy

Rowan-Pol

Działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego firma Rowan-Pol oferuje profesjonalną obsługę techniczną placu budowy, ale nie tylko. Dysponuje szerokim asortymentem sprzętu budowlanego na wyn...

Baas Panel

Istniejąca na rynku od 1998 roku firma Baas Panel specjalizuje się w produkcji płyt warstwowych. Ofertę kieruje do klientów zainteresowanych lekkimi obudowami różnego typu obiektów, ale nie tylko. Pro...