Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Zlokalizowany we Wrocławiu Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej skupia wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów. Świadczy profesjonalną pomoc nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. ITPB specjalizuje się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzi też konsultacje online.

Leczenie depresji u dzieci

Choć o depresji coraz to więcej mowa w mediach, niewiele osób zdaje sobie sprawę ze skali tego problemu. Jeszcze mniej ludzi może sobie wyobrazić, że depresja dotyka także małe dzieci. Jest to choroba poważna, która nie dyskryminuje ze względu na wiek i płeć. Im młodsze osoby dotyka, tym lepiej zacząć szybko szukać pomocy.
Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje leczenie depresji u dzieci to na pewno powinien zainteresować się ofertą, jaką ma Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z Wrocławia. Jest to ośrodek, który specjalizuje się w niesieniu pomocy dla osób zmagających się z różnymi chorobami. Leczenie depresji u dzieci jest częścią oferty certyfikowanych psychoterapeutów z Wrocławia, którzy specjalizują się w pracy z osobami młodymi. Mają oni duże doświadczenie, które na pewno okaże się pomocne.
Terapia jest prowadzona w bardzo przyjemnej atmosferze, która zachęca do komunikacji. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to zatem miejsce, do którego warto zajrzeć, jeżeli komuś potrzebna jest profesjonalna pomoc psychologiczna. Zapoznaj się z naszym sposobem leczenia, jaki prezentujemy na stronie http://itpb.pl/.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117