Katalog firm

Kategorie


Abaco

Abaco jest biurem rachunkowym, które cechuje wiedza, profesjonalizm i doświadczenie. Na bieżąco jesteśmy ze wszystkimi zmianami prawnymi i doskonale wiemy, jak mamy je każdego dnia stosować. Współpracujemy z najróżniejszymi firmami. Jeżeli macie dodatkowe pytania, to pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Rachunkowość

Już od 2009 roku swoją działalność rozwija biuro rachunkowe Abaco. Jest to biuro działające w Łodzi, oferujące usługi księgowe na bardzo wysokim poziomie. Jakość świadczonych tam usług potwierdzają liczne opinie od byłych klientów, którzy wystawiają tej firmie tylko najlepsze oceny. Odwiedź nas na stronie http://www.abacosc.pl/.
W Abaco z pomocy księgowego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i całe przedsiębiorstwa. W ofercie biura są zarówno rozliczenia podatkowe, jak i prowadzenie ksiąg przychodów i dochodów, a także wiele więcej usług. Bez względu na rodzaj zlecenia, każde z nich jest wykonywane terminowo i rzetelnie. Zapewniają to doświadczeni księgowi tworzący kadrę pracowniczą w Abaco. Starając się zapewnić, że klient będzie w pełni zadowolony z usług, biuro rachunkowe Abaco wycenia swoją pomoc bardzo rozsądnie.
Wyróżnia to tę firmę na tle jej licznej konkurencji, gdzie ceny nieustannie ulegają podwyższeniom. Jeżeli zatem ktoś mieszka w Łodzi i szuka dobrego biura rachunkowego to Abaco z całą pewnością stanowi świetny wybór.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607128538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to licencjonowany agent ubezpieczeniowy prowadzący działalność w Łodzi. Agencja posiada w ofercie polisy komunikacyjne, turystyczne i majątkowe, a także ubezpieczenia na życie oraz ubez...