Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce czy poza nią. Działami dwadzieścia cztery godziny na dobę dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy zawsze, niezależnie od pory dnia.

Warsztat Tir

Lata temu zaczęliśmy naprawiać samochody ciężarowe. Szybko okazało się, że jest to naszą pasją i dzięki temu praca sprawiała nam przyjemność. Poznaliśmy lepiej branżę transportu ciężkiego i postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.
Właśnie dlatego powstał nasz mobilny warsztat tir, która działa nie tylko w Polsce, ale również na terenie Europy Zachodniej. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możemy pomóc naszym klientom znacznie szybciej i taniej niż serwisy zachodnie, z których polskie firmy transportowe musiały korzystać jeśli doszło do awarii auta poza granicami kraju. Dzisiaj to już przeszłość, ponieważ w każdej chwili możesz zadzwonić do nas i skorzystać z naszej profesjonalnej usługi!
Gwarantujemy, że pod naszą opieką Twoja ciężarówka będzie bezpieczna. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zdecyduj się na stałą współpracę, która będzie z całą pewnością korzystna dla Ciebie. Nie będziesz musiał martwić się o swoją flotę, ponieważ będzie ona pod opieką profesjonalistów.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsług...

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...