Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Zlokalizowany we Wrocławiu Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej skupia wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów. Świadczy profesjonalną pomoc nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. ITPB specjalizuje się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzi też konsultacje online.

Psychoterapia młodzieży

W obecnym świecie problemy natury psychologicznej dotykają coraz to młodsze osoby. Małe dzieci chorują na depresję, a młodzież zmaga się z pierwszymi oznakami poważnych zaburzeń osobowości. Dlatego też proces leczniczy, jakim jest psychoterapia powinien być dostępny dla każdego, bez względu na jego wiek lub płeć.
Tak to wygląda we wrocławskim Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Instytut ten oferuje psychoterapię dla każdej osoby, która potrzebuje profesjonalnej pomocy. W ofercie można zatem znaleźć także takie opcje jak psychoterapia młodzieży Wrocław. Certyfikowani psychoterapeuci pracujący w Instytucie często posiadają wiele doświadczenia w pracy z określoną grupą wiekową. Dzięki temu zapewniają oni, że psychoterapia młodzieży przynosi jak najwięcej pozytywnych efektów.
Ich wyczucie i doświadczenie pomaga w tym, aby zachęcić pacjenta do tego, aby otworzyć się na temat swoich trudności. W Instytucie pomoc niesiona jest dla każdego, kto jej potrzebuje. Jest to zatem ośrodek, z którego ofertą warto się zaznajomić.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117