Katalog firm

Kategorie


Jawo

Firma Jawo to przedsiębiorstwo z długoletnim doświadczeniem. Produkcją mrożonek zajmuje się już od 1992 roku. Wieloletnia historia oraz doceniane produkty sprawiają, iż firma znacząco wyróżnia się na rynku. Gotowanie z pasją, pełnowartościowe składniki i charakterystyczne przepisy wielokrotnie były doceniane. Stały rozwój oraz bogata oferta dań mrożonych stanowczo zachęca do współpracy.

Mrożonki

Wiele osób lubi gromadzić zapasy w swojej domowej lodówce, tym samym nigdy nie odczuwając bardzo pilnej potrzeby zrobienia zakupów w sklepie. Idealnym rozwiązaniem są zatem różne mrożonki, które z oczywistych przyczyn można przechowywać przez długi czas i to w bardzo dużych ilościach, a które to można znaleźć na naszej stronie https://jawo.pl/.
Jednakże nie wszystkie mrożonki są dobrej jakości, zatem ważny jest staranny wybór ich producentów. Wśród tych najlepszych na pewno należy wymienić Jawo. Jawo jest firmą polską, która rozpoczęła swoje istnienie od produkcji pierogów. Na chwilę obecną jednak, marka Jawo jest dobrze rozpoznawalna i kojarzona z szeroką ofertą dań gotowych, dań mrożonych i innych produktów spożywczych. W trosce o to aby zapewnić, że każdy klient znajdzie coś dla siebie w ofercie marki, Jawo ciągle dodaje nowe produkty do swojego katalogu.
Dzięki temu nikt, kto decyduje się skorzystać z tego co oferuje ta firma, będzie rozczarowany. Zatem szukając dobrego smaku, wysokiej jakości i atrakcyjnych cen, zawsze warto jest wybrać mrożonki od firmy Jawo.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428