Katalog firm

Rowan-Pol

Działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego firma Rowan-Pol oferuje profesjonalną obsługę techniczną placu budowy, ale nie tylko. Dysponuje szerokim asortymentem sprzętu budowlanego na wynajem. Składają się na niego rusztowania elewacyjne i jezdne, szalunki stropowe i ścienne, ogrodzenia budowlane i osprzęt.

Szalunki stropowe

Firma Rowan - Pol oferuje realizację przedsięwzięć w zakresie budownictwa jedno i wielorodzinnego. Firma działa na rynku od prawie 25 lat, stosując innowacyjne technologie i materiały. Jej działalność bazowała dotychczas na rynku niemieckim, a obecnie dotyczy również Polski. Firma specjalizuje się także w obsłudze technicznej placów budowy i wynajmie profesjonalnego sprzętu budowlanego.
Firma Rowan - Pol - oferujemy nowoczesne budownictwo, profesjonalny sprzęt, szalunki Olsztyn. Budownictwo jedno i wielorodzinne wiąże się obecnie z zastosowaniem nowoczesnych technologi. Kluczową kwestią jest realizacja wizji klienta i spełnienie jego oczekiwań. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu, wieloletniej i intensywnej pracy nad różnymi projektami oraz realizacji pasji jaką jest dla nas budownictwo.
Dlatego klienci o szczególnych wymaganiach, w tym także tych niestandardowych i innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie budynków są dla nas wyzwaniem w realizacji pomysłów i inspirowaniu się do dalszej pracy. Razem jesteśmy w stanie realizować projekty, które pozwalają na tworzenie domów marzeń.

Kontakt

Ulica: Słowackiego 8

Kod: 10-373

Miejscowość: Wadąg

http://rowan-pol.pl/

E-mail: rowan-pol@wp.pl

Tel.: 604-972-199


Podobne firmy

Baas Panel

Istniejąca na rynku od 1998 roku firma Baas Panel specjalizuje się w produkcji płyt warstwowych. Ofertę kieruje do klientów zainteresowanych lekkimi obudowami różnego typu obiektów, ale nie tylko. Pro...

Paut

Nasza pracownia automatyki Paut jako jedna z najlepszych zajmuje się systemami automatyki budynkowej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych pracowników firmy domy naszych klientów zmieniają...