Katalog firm

Kategorie


Jawo

Firma Jawo to przedsiębiorstwo z długoletnim doświadczeniem. Produkcją mrożonek zajmuje się już od 1992 roku. Wieloletnia historia oraz doceniane produkty sprawiają, iż firma znacząco wyróżnia się na rynku. Gotowanie z pasją, pełnowartościowe składniki i charakterystyczne przepisy wielokrotnie były doceniane. Stały rozwój oraz bogata oferta dań mrożonych stanowczo zachęca do współpracy.

Dania gotowe

W codziennym życiu trzeba organizować się w taki sposób, aby zawsze wystarczyło czasu, pomimo wielu obowiązków. Często oznacza to korzystanie z rozwiązań, które zapewniają szybsze rezultaty. Tak też jest jeżeli chodzi o gotowanie.
Coraz więcej osób decyduje się kupować dania gotowe zamiast samodzielnie spędzać czas w domowej kuchni, gdzie praca nad jednym daniem niekiedy trwa godzinami. Tymczasem danie gotowe marek takich jak Jawo, charakteryzują się równie dobrym smakiem co domowe potrawy. Nic więc dziwnego, że Jawo jest jedną z największych polskich firm jakie działają w branży spożywczej.
Codziennie sprzedaje dziesiątki tysięcy swoich produktów, wśród nich nie tylko dania gotowe, ale i różnego rodzaju mrożonki. Szeroki wybór zapewnia stałe zainteresowanie od klientów, podobnie jak i niskie ceny. Jawo wciąż rozszerza swoją działalność i tym samym osiąga coraz to większy sukces. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która wie, że podstawą zawsze jest wysoka jakość i szacunek do klienta.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428