Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewsk zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, to zapraszamy do umówienia się na spotkanie. Dzięki temu nasi pracownicy będą mogli poświęcić Wam odpowiednio dużo czasu, który jest potrzebny na rozpoznanie sprawy.

Sprawy spadkowe

Śmierć bliskiej osoby nigdy nie jest sytuacją łatwą. Postępowanie spadkowe z tym związane, często jest skomplikowane. Jeśli nie chcecie Państwo się tym zajmować, nie macie doświadczenia w postępowaniu spadkowym, zapraszamy do nas. Możemy Państwa reprezentować przed sądem czy też notariuszem.
Pomożemy przyjąć adwokat spadek Łódź lub go odrzucić, jeśli wiąże się również z dziedziczeniem wysokich długów. W takiej sytuacji pamiętamy także, by zgodnie z prawem sporządzić wniosek o odrzucenie spadku przez Państwa dzieci, by nie musiały dziedziczyć długów i zaczynać dorosłego życia z kłopotami finansowymi. Aktywnie uczestniczymy nie tylko przed sądem. Sprawy spadkowe to często także skomplikowane podziały konkretnych części spadku pomiędzy spadkobierców.
Działamy tak, abyście Państwo odziedziczyli to, na czym Wam zależy. Przy konflikcie pomiędzy spadkobiercami pomagamy w dojściu do porozumienia, by sąd miał łatwiejsze zadanie i wydał postanowienie, które spotka się z Państwa akceptacją. Dla nas nie ma lepszych czy gorszych klientów. Zawsze działamy w pełni profesjonalnie, niezależnie od zakresu sprawy czy wysokości wynagrodzenia za pomoc prawną.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610