Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Istniejąca na rynku od 1998 roku firma Baas Panel specjalizuje się w produkcji płyt warstwowych. Ofertę kieruje do klientów zainteresowanych lekkimi obudowami różnego typu obiektów, ale nie tylko. Proponuje drzwi mroźnicze i gazoszczelne, a także panele bramowe i garażowe. Zapewnia fachowe doradztwo i świadczy usługi montażowe.

Płyty warstwowe

Polska firma BAAS-PANEL została założona w 1998 roku. Choć przez lata, firma ta wielokrotnie poszerzała i modyfikowała swoją ofertę, to do dzisiaj jest to główny producent płyty warstwowej w Polsce. Produkowane przez nas płyty warstwowe są produktem, który ma ogrom różnego rodzaju zastosowań w budownictwie.
Łatwo można zatem domyślić się, że nie brakuje klientów, którzy z chęcią zamawiają duże ilość tego wyrobu. Firma BAAS-PANEL wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i zapewnia, że każde takie zamówienie jest sprawnie realizowane. Poza świetną obsługą dla każdego klienta, BAAS-PANEL oferuje także gwarancję wysokiej jakości. Płyty warstwowe z tej firmy są uniwersalnie znane z tego, że tworzone są z najlepszych surowców i materiałów.
Przy ich produkcji używane są technologie, które były ulepszane przez dekady. Celem zawsze jest zapewnienie, że produkt będzie trwały i solidny i że spełni wymagania nawet najbardziej surowych krytyków. Dlatego też płyty warstwowe z firmy BAAS-PANEL są tak popularnym produktem. Jest to firma, w której warto kupować.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 158701103


Podobne firmy

Paut

Nasza pracownia automatyki Paut jako jedna z najlepszych zajmuje się systemami automatyki budynkowej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych pracowników firmy domy naszych klientów zmieniają...

Rowan-Pol

Działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego firma Rowan-Pol oferuje profesjonalną obsługę techniczną placu budowy, ale nie tylko. Dysponuje szerokim asortymentem sprzętu budowlanego na wyn...