Katalog firm

MS Meble

Działająca na terenie Olsztyna i okolic firma MS Meble specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Zakres usług obejmuje projektowanie mebli, profesjonalne doradztwo i wiele więcej. Firma wykonuje również meble dziecięce, komody, szafy, stoliki rtv i biurka.

Meble kuchenne

Firma MS Meble powstała w 1992 roku. Swoją działalność skupia głównie na terenie Olsztyna, gdzie na zlecenie klientów wykonuje meble na zamówienie. W wielu przypadkach są to meble kuchenne na wymiar Olsztyn, zamawiane do kuchni o rozkładzie, który nie pozwala na zakup zwykłych kompletów meblowych.
Wszystkie wykonywane przez MS Meble są robione z materiałów wysokiej jakości. Cały wzór i projekt zawsze jest szczegółowo omawiany z samym klientem, dzięki temu można zagwarantować, że będzie on zadowolony z osiągniętego efektu końcowego. Dodatkowo firma MS Meble oferuje doradztwo, zatem w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, klient zawsze może skorzystać z wielu lat doświadczenia jakie posiadają pracownicy tej firmy.
MS Meble stara się realizować wszystkie zlecenia jak szybko jest to możliwe. Dzięki temu klient może szybciej cieszyć się umeblowaną kuchnią. Ceny za zamówione meble są bardzo korzystne, a sama wycena i pobranie wymiarów jest robione za darmo. Jest to zatem firma, z którą na pewno warto współpracować.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910