Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce czy poza nią. Działami dwadzieścia cztery godziny na dobę dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy zawsze, niezależnie od pory dnia.

Serwis TIR Belgia

Twoja ciężarówka ma awarię w Belgii? Sprawdzałeś zachodnie serwisy i wiesz, że będziesz długo czekać na pomoc, a za usługę będziesz musiał zapłacić sporo? W takim razie zdecyduj się na naszą pomoc, a z całą pewnością nie będziesz tego żałować. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie https://www.naprawatir24.pl/.
Nasz mobilny serwis TIR w Belgii jest znacznie tańszy od zachodnich serwisów. Nasza niższa cena wcale jednak nie oznacza tego, że świadczymy usługi na gorszym poziomie. Od lat zajmujemy się naprawami samochodów ciężarowych i stosujemy rozwiązania, które pozwalają nam obniżyć cenę. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni, a jednocześnie oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
Naszą zaletą jest również to, że jesteśmy w stanie dojechać do klienta szybciej niż zachodni serwis. Wszystko dzięki temu, iż nasze mobilne serwisy zostały dobrze ulokowane logistycznie na terenie Belgii. Posiadamy też mechaników, którzy mają wieloletnie doświadczenie, a naprawianie ciężarówek, to nie tylko ich praca, ale także pasja. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsług...

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...