Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. W zakres usług wchodzi też sprzedaż auto szyb znanych producentów.

Wymiana szyb

Przyciemnianie szyb jest zabiegiem, z którego coraz częściej korzystają kierowcy. Pozwala nie tylko kontrolować ilość światła słonecznego wpadającego do samochodu, ale także w pewnym stopniu chroni powierzchnię szyby. Tymczasem szyby samochodowe Łódź często ulegają zniszczeniom i konieczna jest ich wymiana.
Aby dokonać takiej wymiany w Łodzi, zawsze warto trafić do AMS Car Design. Jest to firma, której specjalizacją jest wszystko to co związane z auto szybami. Działa na rynku polskim już od wielu lat i zapewnia swoim klientom dostęp do szyb samochodowych pochodzących od najlepszych producentów. Oferuje także wykonanie przyciemniania szyb w bardzo atrakcyjnych cenach.
Wszyscy klienci, którzy mieli okazję skorzystać z usług tej firmy zawsze z chęcią polecają ją swoim znajomym. Zachwalają nie tylko ceny, ale także szybkość w wykonaniu każdego zlecenia oraz przyjemną obsługę. Dlatego też każdy, kto pragnie zadbać o swoje szyby samochodowe na pewno powinien trafić do AMS Car Design. To firma, o której powinien wiedzieć każdy kierowca z Łodzi i okolic.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce c...

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...