Katalog firm

Jawo

Firma Jawo to przedsiębiorstwo z długoletnim doświadczeniem. Produkcją mrożonek zajmuje się już od 1992 roku. Wieloletnia historia oraz doceniane produkty sprawiają, iż firma znacząco wyróżnia się na rynku. Gotowanie z pasją, pełnowartościowe składniki i charakterystyczne przepisy wielokrotnie były doceniane. Stały rozwój oraz bogata oferta dań mrożonych stanowczo zachęca do współpracy.

Pierogi mrożone

Obecne panujące życie w biegu sprawia, iż niewiele osób ma możliwość spędzania czasu w kuchni. W odpowiedzi na potrzeby rynku wyszła firma Jawo. Przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją przygotowuje pierogi mrożone niczym jak u babci.
Chyba nie ma osoby która, nie pamięta smaku pierogów z dzieciństwa. Zarówno dla tych co wolą pierogi na słodko, jak i tych którzy wolą smaki bardziej wytrawne firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom i wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę smaków. Jawo produkuje m.in. pierogi z serem, przeróżnymi owocami, pierogi ruskie, pierogi z mięsem, szpinakiem czy kapustą i grzybami. Najlepsze składniki oraz sprawdzone przepisy sprawiają, iż te pierogi mają zwolenników zarówno wśród najmłodszych jak i starszych łasuchów. Bogata oferta oraz niezawodne produkty były wielokrotnie doceniane.
Firma ma na swoim koncie liczne wyróżnienia, medale oraz opinie zadowolenia klientów. Szybkie w przygotowaniu, stanowią pełnowartościowy posiłek zadowalający nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nie wierzysz? - Przekonaj się sam!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428