Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Zlokalizowany we Wrocławiu Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej skupia wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów. Świadczy profesjonalną pomoc nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. ITPB specjalizuje się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzi też konsultacje online.

Leczenie depresji

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej oferuje Państwu swoje usługi w zakresie nowoczesnej psychoterapii. Jednym z obszarów, w którym się specjalizujemy i odnosimy duże sukcesy jest leczenie depresji Wrocław.
Leczymy nie tylko dorosłych, ale także i dzieci oraz młodzież. To właśnie przede wszystkim u tej grupy terapia poznawczo-behawioralna odnosi najlepsze efekty. W naszym instytucie wykorzystujemy ją do niesienia pomocy dzieciom i młodzieży autystycznej, cierpiącym na ADHD i zaburzenia lękowe.
Leczenie depresji przy pomocy tej terapii pomoże Państwa pociechą wyjść z tej strasznej i dosłownie pożerającej życie choroby, jaką jest depresja, jednak konieczna jest tutaj Państwa współpraca. Kładziemy nacisk na to, aby w terapię wysoce zaangażowane były najbliższe młodemu człowiekowi osoby, a spotkania terapeutyczne z młodymi ludźmi do 12 roku życia odbywają się przy obecności opiekunów.
Leczenie depresji to nie tylko praca w gabinecie psychoterapeuty, ale długofalowy proces, który wymaga także ciągłej pracy w domu. To dlatego poza profesjonalną pomocą na miejscu otrzymają Państwo też dokładne wskazówki dotyczące pracy w domu oraz dodatkowe podręczniki i materiały mające przybliżyć stosowane procedury.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117