Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Ład od początku swojej działalności współpracował z urzędami i podmiotami gospodarczymi dbając o duże tereny zielone. Od 2010 nasza oferta skierowana jest również do klientów indywidualnych, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie mają czasu na zadbanie o swoje tereny zielone. Naprawdę warto nam zaufać.

Koszenie trawy

Pracujemy od świtu do nocy, często zapominając o ważnych sprawach. Nie pamiętamy o rodzinie czy obowiązkach domowych. Wolny dzień w tygodniu raczej każdy woli spędzić z tymi najbliższymi rozkoszując się pięknym domem i zadbanym otoczeniem. Koszenie trawy nie należy do ulubionych czynności mieszkańców domu.
Nikt nie chce zadbać o trawnik nie dlatego, że jest to zajęcie bardzo trudne i skomplikowane, ale dlatego, że jest dość czasochłonne i męczące. Jeżeli zamiast ładnie przystrzyżonego trawnika, widzisz zaniedbanie i swoje lenistwo to czas, aby zainteresować się ofertą firmy. Oferujemy koszenie trawy Łódź, dbanie o ogród, usuwanie krzaków, gałęzi, liści z posesji, wycinkę starych drzew, sprzątanie po większych imprezach.
Nasi ogrodnicy pracują na najwyższej jakości sprzęcie, dzięki temu koszenie trawnika będzie szybkie, sprawne i bezproblemowe. W pracy na zewnątrz ze sprzętami dbamy o bezpieczeństwo. Gwarancją profesjonalizmu są pozytywne opinie klientów. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, jak i firm.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357