Katalog firm

MS Meble

Działająca na terenie Olsztyna i okolic firma MS Meble specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Zakres usług obejmuje projektowanie mebli, profesjonalne doradztwo i wiele więcej. Firma wykonuje również meble dziecięce, komody, szafy, stoliki rtv i biurka.

Szafy na wymiar

Czasami trudno jest skompletować meble do danego pokoju. Może to wynikać zarówno z tego jak wygląda rozkład w tym pokoju, a także z jego wymiarów. Jedyną możliwością jaka wtedy pozostaje jest zamówienie mebli na wymiar.
W Olsztynie zajmuje się tym MS Meble, które działa już od prawie trzydziestu lat i wciąż rozszerza swoją ofertę. Na potrzeby swoich klientów, firma ta szybko i profesjonalnie wykona komody, meble kuchenne, a także i szafy na zamówienie Olsztyn. Współpracę rozpoczyna od konsultacji z klientem, a także zebranie wymiarów i wykonanie wyceny dla całego zamówienia. Dzięki temu klient może się przygotować na wydatek. Pracownicy oferują doradztwo jeżeli chodzi o wybór materiałów oraz wzorów.
Zawsze starają się zapewnić, że okres oczekiwania na dostarczenie wykonanych mebli nie będzie zbyt długi. Ceny za szafy na zamówienie w MS Meble należą do jedynych z najniższych jakie można oczekiwać. Nic więc dziwnego, że w Olsztynie naprawdę trudno jest znaleźć lepszą firmę działającą w branży meblowej.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910