Katalog firm

AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. W zakres usług wchodzi też sprzedaż auto szyb znanych producentów.

Auto szyby

Wszystkich poszukujących profesjonalistów w branży szyb samochodowych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. W branży szyb samochodowych działamy od wielu lat, oferując naszym klientom takie usługi jak sprzedaż szyb samochodowych, ich wymianę, przyciemnianie specjalną folią i oklejanie - na przykład - folią z przekazem reklamowym. Naszą ofertę masz na stronie http://www.przyciemniamy.com.pl/auto_szyby_lodz.php.
Działamy w Łodzi, naszą ofertę kierujemy więc przede wszystkim do klientów z tego rejonu. Od początku naszego istnienia, stawiamy na jakość. U nas nie znajdziecie Państwo szyb mało znanych producentów, produktów o wątpliwej jakości. Stawiamy na szyby i folie liczących się producentów, mając pewność oferowania klientom tego co najlepsze.
Zachęcamy nie tylko do zakupu naszych szyb, ale i do zlecenia nam ich wymiany. Auto szyby wymieniamy szybko i profesjonalnie. Na wymianę u nas nie trzeba długo czekać, bardzo często przeprowadzamy ją po prostu od ręki. Wymiana u nas to pewność odpowiedniego założenia nowej szyby i niskie koszty wykonanej usługi. Zapraszamy do nas.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce c...

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...