Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce czy poza nią. Działami dwadzieścia cztery godziny na dobę dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy zawsze, niezależnie od pory dnia.

Mobilny warsztat samochodowy Francja

Od lat zajmujemy się naprawą samochodów ciężarowych. Wiemy, że każda awaria ciężarówki na trasie może przyczynić się do straty pieniędzy. Przez lata pracy doskonale poznaliśmy zasady panujące w branży związanej z transportem wielkogabarytowym. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi i zaczęliśmy oferować mobilny warsztat samochodowy Francja. Takie rozwiązanie pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas i mieć pewność, że towar zawsze dojedzie w określone miejsce.
Dzięki naszej flocie samochodów serwisowych możemy dojechać w szybkim czasie praktycznie w każde miejsce znajdujące się na terenie Europy Zachodniej. Nasze auta zostały ulokowane w takich miejscach, żeby jak najszybciej dotrzeć z pomocą do osoby, która zdecydowała się skorzystać z naszych usług. W każdym samochodzie serwisowym znajdują się doświadczeni mechanicy, którzy dysponują nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową. Cenimy sobie również kontakt osobisty.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...

AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsług...