Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli doszło do usterki twojego pojazdu to dobrze trafiłeś. J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu napraw ciągników samochodowych niezależnie od tego czy do awarii doszło w Polsce czy poza nią. Działami dwadzieścia cztery godziny na dobę dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy zawsze, niezależnie od pory dnia.

Truck serwis Europa

Wiele lat doświadczenia w branży związanej z naprawami samochodów ciężarowych nauczyło nas wiele. Poznaliśmy lepiej transport wielogabarytowy i doskonale wiemy jakie mogą pojawić się problemy w trakcie przewozu towaru. Zdajemy sobie również sprawę z tego jak ważny jest czas w tej branży. Każda awaria ciężarówki może spowodować brak możliwości dowozu towaru na czas, a to z kolei może wiązać się z innymi konsekwencjami.
Stworzyliśmy profesjonalny truck serwis Europa. Dzięki naszym mobilnym warsztatom jesteśmy w stanie znacznie szybciej pomóc naszym klientom. Oferujemy też niższe ceny w porównaniu do serwisów zachodnich, a to z całą pewnością również ma znaczenie.
W każdym naszym samochodzie serwisowym znajdują się doświadczeni mechanicy, którzy zostali wyposażeni w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc praktycznie w każdej sytuacji. Naszą zaletą jest również to, iż działamy całodobową. W każdej chwili możemy przyjechać i naprawić Twoją ciężarówkę!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Każdy kierowca samochodu z instalacją gazową LPG wie, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości części. Właśnie dlatego Nagaz24.pl oferuje asortyment wyselekcjonowanych i niezawodnych części LPG, któ...

AMS Car Design

Znajdująca się w Łodzi firma AMS Car Design oferuje wysokiej jakości folie samochodowe wraz z montażem. Od wielu lat świadczy usługi przyciemniania szyb w samochodach, gwarantując profesjonalną obsług...