Katalog firm

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to licencjonowany agent ubezpieczeniowy prowadzący działalność w Łodzi. Agencja posiada w ofercie polisy komunikacyjne, turystyczne i majątkowe, a także ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia dla firm. Oprócz profesjonalnego doradztwa klienci mają także możliwość skorzystania z przydatnych kalkulatorów w zakresie poszczególnych typów ubezpieczeń.

Tanie ubezpieczenia

Wykupienie ubezpieczenia to gwarancja, że będziesz spać spokojnie. Ich zadaniem jest ochrona ciebie i twoich bliskich przed nieszczęśliwymi wypadkami - w razie nieszczęścia masz pewność, że nie stracisz płynności finansowej i będziesz w stanie pokryć wszelkie koszty wynikające ze zdarzenia.
iUbezpieczenia to oferta dla Łodzian, którzy chcą zadbać o przyszłość swoją i swoich najbliższych. W ofercie dostępnej na naszej stronie http://www.iubezpieczenia.net/ mamy ubezpieczenia komunikacyjne, które zabezpieczają cię finansowo w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń na drodze. Oferujemy także polisy na życie, które obejmują rodzinę w razie śmierci ubezpieczonego.
Na uwagę zasługuje także oferta ubezpieczeń majątkowych i turystycznych - dzięki nim nie musisz przejmować się stratą pieniędzy w razie rabunku czy problemów w podróży. Dzięki nam możesz zabezpieczyć płynność finansową firmy, wykupując polisę, która chroni nie tylko ciebie, lecz także twoich pracowników. Wszystkie najważniejsze elementy twojego życia mogą być zabezpieczone dzięki odpowiedniej polisie!

Kontakt

Ulica: Górnicza 30/36

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

https://www.iubezpieczenia.net/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Abaco

Abaco jest biurem rachunkowym, które cechuje wiedza, profesjonalizm i doświadczenie. Na bieżąco jesteśmy ze wszystkimi zmianami prawnymi i doskonale wiemy, jak mamy je każdego dnia stosować. Współprac...