Katalog firm

Apemi

Salon Okien i Drzwi Apemi z siedzibą w Szczytnie działa na rynku 15 lat. Świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracując z renomowanymi producentami, oferuje duży wybór okien, drzwi, bram i rolet. Zajmuje się montażem stolarki otworowej i wykonuje docieplenia budynków.

Montaż drzwi

Salon Okien i Drzwi APEMI to jeden z polskich liderów zarówno w branży handlu detalicznego, jak i usług budowlanych. Firma ta została założona już w 2005 roku i od samego startu inwestowała w to, aby systematycznie poszerzać swoją ofertę. Na obecną chwilę można w niej znaleźć między innymi drzwi Szczytno, okna oraz bramy i parapety.
Wszystkie sprzedawane tam produkty są wysokiej jakości. Pochodzą one od różnych producentów, którzy przez lata nawiązywali współpracę z APEMI. Specjalizacją salonu APEMI szybko stała się sprzedaż drzwi lub okien, wraz z oferowanym montażem. Montaż ten wykonuje doświadczona ekipa, która zapewnia usługi o najwyższym standardzie. Dzięki temu oferta salonu APEMI jest kompleksowa i spełnia życzenia nawet najbardziej wymagających klientów.
Każdy komu zależy na tym aby kupić drzwi lub okna wysokiej jakości na pewno powinien przeanalizować ofertę Salonu Okien i Drzwi APEMI. Jest to jedno z najlepszych miejsce w Polsce, które oferuje tak szeroki katalog produktów i obsługę na tak wysokim poziomie.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511840654