Katalog firm

Apemi

Salon Okien i Drzwi Apemi z siedzibą w Szczytnie działa na rynku 15 lat. Świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracując z renomowanymi producentami, oferuje duży wybór okien, drzwi, bram i rolet. Zajmuje się montażem stolarki otworowej i wykonuje docieplenia budynków.

Montaż okien

Apemi to firma działająca na rynku budowlanym od 15 lat. Przez długi i pracowity okres działania w branży, firma zdobyła duże doświadczenie oraz mnóstwo zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli ją swoim zaufaniem.
Firma Apemi w swoim głównym działaniu skupia się na montażu stolarki okiennej, gwarantując zadowolenie i satysfakcję Klientów z wykonanej na ich rzecz usługi. Właśnie dlatego każde zlecenie, jakie otrzyma firma traktowane jest z powagą i z najwyższą starannością, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania Klientów oraz najwyższe standardy.
Na swoim koncie firma posiada mnóstwo zrealizowanych inwestycji zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i firm, w obiektach przemysłowych, domach jednorodzinnych oraz w blokach mieszkalnych. To wszystko sprawia, iż firma Apemi jest w stanie wykonać każde zlecenie związane z wymianą okna, czy okien, w każdym miejscu i dla różnego typu zleceniodawców. Każde zlecenie wykonywane jest zgodnie z najwyższymi standardami, oraz z użyciem najlepszych i najnowocześniejszych technologii.
Więcej informacji na temat oferty okien, jaką posiada firma Apemi, dostępna jest na stronie http://apemi.eu/.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511840654