Katalog firm

Kategorie


Sowa

Eko Sowa to ludzie, którzy doskonale znają się na najlepszej wentylacji i ogrzewaniu. Jeżeli myślicie o ekologicznych rozwiązaniach dla swoich domów oraz dla firm, to nasza ekipa bardzo chętnie Wam pomoże dobierając najbardziej optymalne rozwiązania. Chętnie wysłuchamy Waszych potrzeb i zajmiemy się realizacją zamówienia.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sowa z siedzibą w Łodzi świadczy usługi na terenie całego województwa łódzkiego. Ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu różnego typu instalacji.
Oprócz systemów grzewczych, klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych, proponuje szczelne i energooszczędne instalacje wodno kanalizacyjne Łódź. Wykonuje je nie tylko w nowych, ale także w remontowanych budynkach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów instalacje te odznaczają się wyjątkowo długą żywotnością. Są elastyczne, przez co łatwo dają się połączyć z już istniejącymi.
Stawiając na rozwiązania proekologiczne, firma Sowa oferuje ponadto wysokiej jakości rekuperatory odkurzacze centralne i kolektory słoneczne. W zakres usług wchodzi docieplanie poddasza metodą wdmuchiwania celulozy i montaż powietrznych i gruntowych pomp ciepła. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Rzetelną realizację zleconych prac i profesjonalny serwis.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233