Katalog firm

Rowan-Pol

Działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego firma Rowan-Pol oferuje profesjonalną obsługę techniczną placu budowy, ale nie tylko. Dysponuje szerokim asortymentem sprzętu budowlanego na wynajem. Składają się na niego rusztowania elewacyjne i jezdne, szalunki stropowe i ścienne, ogrodzenia budowlane i osprzęt.

Wynajem rusztowań

Firma Rowan-Pol z Olsztyna jest przedsiębiorstwem, które przez długie lata działało na rynku niemieckim i korzystając z tych zagranicznych doświadczeń, obecnie oferuje swej wysokiej jakości usługi także w Polsce. Obszar działania firmy to przede wszystkim techniczna obsługa wszelkich placów budowlanych oraz oczywiście wynajem niezbędnego sprzętu z naciskiem na rusztowania.
Oferta naszych rusztowań składa się z konstrukcji znanej i cenionej, niemieckiej firmy Rux. W kwestii konstrukcji, rusztowania te są stalowe bądź aluminiowe, ich podesty z kolei stalowe lub drewniane. Oferujemy długość pól w zakresie od 1 metra aż do 3 metrów, co sprawi, że nasze rusztowania można dopasować do praktycznie każdej elewacji. Pełną ofertę można znaleźć bezpośrednio na stronie http://rowan-pol.pl/.
Firma Rowan-Pol dostarcza także poszerzenia rusztowań, które można zastosować między innymi w dekarstwie lub na balkonach. Dla zachowania bezpieczeństwa pracy polecamy również siatki zabezpieczające przed upadkiem ludzi bądź przedmiotów z rusztowania przy prowadzonych pracach.

Kontakt

Ulica: Słowackiego 8

Kod: 10-373

Miejscowość: Wadąg

http://rowan-pol.pl/

E-mail: rowan-pol@wp.pl

Tel.: 604-972-199


Podobne firmy

Paut

Nasza pracownia automatyki Paut jako jedna z najlepszych zajmuje się systemami automatyki budynkowej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych pracowników firmy domy naszych klientów zmieniają...

Baas Panel

Istniejąca na rynku od 1998 roku firma Baas Panel specjalizuje się w produkcji płyt warstwowych. Ofertę kieruje do klientów zainteresowanych lekkimi obudowami różnego typu obiektów, ale nie tylko. Pro...