Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Jeżeli potrzebna jest Wam osoba do zarządzania nieruchomościami, znająca się doskonale na swoim zadaniu, to śmiało zgłoście się do nas. Zarządca Piotr Michalski jest do Waszej dyspozycji, przygotowując dla wszystkich swoich klientów indywidualnie dopasowaną ofertę. Wszystkie usługi dotyczą miasta Łódź.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Wielu administratorów doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Łódź wymaga posiadania odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy. Tylko w ten sposób wybrany zarządca może poradzić sobie z wszelkimi wymaganiami związanymi zarówno z przepisami jak i oczekiwaniami mieszkańców budynku. Dlatego też wszystkim naszym klientom oferujemy profesjonalną i fachową pomoc w administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami na terenie Łodzi.
Nasza w pełni kompleksowa pomoc pozwala uzyskać satysfakcjonujące rezultaty związane z administrowaniem wspólnotą mieszkaniową w danym miejscu z uzyskaniem wielu realnych korzyści. Współpraca z nami gwarantuje rzetelne wykonywanie wszelkich powierzonych nam obowiązków w tym zakresie, które z pewnością docenią zarówno ich właściciele jak i mieszkańcy. Brak właściwej opieki nad budynkiem może spowodować wiele problemów.
Jeżeli szukasz wykwalifikowanej pomocy w zarządzaniu danym obiektem, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki od wielu lat działa w branży rozrywkowej na terenie Łodzi i innych miast. Jako doświadczony DJ zapewnia oprawę muzyczną wesel, eventów i nie tylko. Oferuje doskonałe nagłośnienie i...