Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Jeżeli potrzebna jest Wam osoba do zarządzania nieruchomościami, znająca się doskonale na swoim zadaniu, to śmiało zgłoście się do nas. Zarządca Piotr Michalski jest do Waszej dyspozycji, przygotowując dla wszystkich swoich klientów indywidualnie dopasowaną ofertę. Wszystkie usługi dotyczą miasta Łódź.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Wiadomo, iż zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi Łódź stawia przed administratorem wiele kluczowych zadań. Każde wymaga odpowiedniej znajomości lokalnego rynku, zbudowania odpowiednich obrotów czy zwiększenie liczb osób odwiedzających dane miejsce.
W tym celu konieczne jest także przeprowadzenie optymalizacji kosztów i wprowadzenia odpowiednich rozwiązań. Dlatego też kwestie związane z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi powinny zostać powierzone odpowiedniej osobie znającej się na wielu kwestiach związanych nie tylko z administrowaniem, ale także ekonomią czy marketingiem, tak aby jak najlepiej dopasować specyfikę biznesu do oczekiwań. Tylko wtedy możliwe jest uzyskanie miarodajnych rezultatów.
Administrator Łódź to kompleksowa pomoc w zarządzaniu nieruchomościami wykonywane z odpowiednią fachowością i rzetelnością. Dzięki długiemu doświadczeniu podczas pracy na rynku możliwe jest uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów. Jeśli szukasz odpowiedniego wsparcia, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki od wielu lat działa w branży rozrywkowej na terenie Łodzi i innych miast. Jako doświadczony DJ zapewnia oprawę muzyczną wesel, eventów i nie tylko. Oferuje doskonałe nagłośnienie i...