Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Jeżeli potrzebna jest Wam osoba do zarządzania nieruchomościami, znająca się doskonale na swoim zadaniu, to śmiało zgłoście się do nas. Zarządca Piotr Michalski jest do Waszej dyspozycji, przygotowując dla wszystkich swoich klientów indywidualnie dopasowaną ofertę. Wszystkie usługi dotyczą miasta Łódź.

Administrowanie nieruchomościami

Już od wielu lat swoją działalność rozwija firma Administrator Łódź. Jej właścicielem jest Piotr Michalski, który specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami. Posiada do tego odpowiednie kwalifikacje i licencje, dzięki czemu z usług tej firmy może skorzystać wiele osób. Zajmujemy się również szerokim pojęciem zarządzania nieruchomościami. Dowiedz się więcej na stronie http://www.administratorlodz.pl/.
W ofercie Administrator Łódź jest administrowanie nieruchomościami komercyjnymi, jak i prawnymi. Oprócz tego firma posiada licencje na bycie zarządcą sądowym. Już od lat Administrator Łódź zajmuje się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Jest to zatem wymagające odpowiednich kwalifikacji i zasobów. Swoim klientom firma może zapewnić między innymi system radiowego odczytu wodomierzy i wiele podobnych udogodnień, które sprawiają, że zarządzanie budynkami przebiega znacznie sprawniej.
Administrator Łódź uczciwie wycenia swoje usługi. Ceny są zatem na rozsądnym poziomie, który zachęca do korzystania z oferty tej firmy. Jeżeli zatem ktoś szuka doświadczonego zarządcy nieruchomości to Administrator Łódź stanowi świetny wybór.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki od wielu lat działa w branży rozrywkowej na terenie Łodzi i innych miast. Jako doświadczony DJ zapewnia oprawę muzyczną wesel, eventów i nie tylko. Oferuje doskonałe nagłośnienie i...