Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Jeżeli potrzebna jest Wam osoba do zarządzania nieruchomościami, znająca się doskonale na swoim zadaniu, to śmiało zgłoście się do nas. Zarządca Piotr Michalski jest do Waszej dyspozycji, przygotowując dla wszystkich swoich klientów indywidualnie dopasowaną ofertę. Wszystkie usługi dotyczą miasta Łódź.

Administrator budynków

Firma Administrator Łódź Piotr Michalski kieruje swoją ofertę do klientów poszukujących doświadczonego zarządcy nieruchomości. Jako zespół wykwalifikowanych administratorów i księgowych dysponuje szeroką wiedzą w zakresie zarządzania różnego typu obiektami. Posiada wysokie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Piotr Michalski to szeroki zakres usług w tym administrator budynków w Łodzi.
Współpracuje z kancelariami prawnymi w celu skutecznego rozwiązywania problemów prawnych. Zapewnia rzetelną obsługę, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Świadczy usługi dla wspólnot mieszkaniowych, deweloperów oraz dla właścicieli nieruchomości prywatnych i komercyjnych. Dzięki posiadanym uprawnieniom może również pełnić funkcję zarządcy sądowego. Oferuje oszczędną administrację wspólnotami mieszkaniowymi złożonymi z lokali mieszkalnych lub użytkowych.
Sprawnie zarządza nie tylko kamienicami prywatnymi lub pozostającymi we współwłasności, ale także obiektami komercyjnymi takimi jak centra handlowe czy pawilony. Profesjonalny administrator budynków na terenie Łodzi zaprasza do współpracy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki od wielu lat działa w branży rozrywkowej na terenie Łodzi i innych miast. Jako doświadczony DJ zapewnia oprawę muzyczną wesel, eventów i nie tylko. Oferuje doskonałe nagłośnienie i...