Katalog firm

PPHU Ład

Ład od początku swojej działalności współpracował z urzędami i podmiotami gospodarczymi dbając o duże tereny zielone. Od 2010 nasza oferta skierowana jest również do klientów indywidualnych, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie mają czasu na zadbanie o swoje tereny zielone. Naprawdę warto nam zaufać.

Wycinka drzew

Pielęgnacja zieleni jest niezbędna na terenach zabudowanych. Dlatego też czynności takie jak przycinka lub całkowita wycinka drzew Łódź powinny być regularnie wykonywane przez profesjonalne firmy ogrodnicze. Firmą taką jest P.P.H.U „ŁAD”. Jest to działalność z Łodzi, która od samego początku swojego istnienia świadczy usługi ogrodnicze na wysokim poziomie.
Jej klientami są przede wszystkim wspólnoty mieszkaniowe. Wycinka drzew to tylko jedna część oferty tej firmy. Firma ŁAD oferuje także wszystkie prace związanie z koszeniem, wykaszaniem zarośli, a także pomoc przy przerzedzaniu silnie zarośniętych terenów, odśnieżaniu i wiele innych. Dzięki temu, że firmę tworzy grupa doświadczonych pracowników, wszystkie zlecenia są wykonywane bardzo szybko i rzetelnie.
Pomaga w tym dostęp do nowoczesnego sprzętu w który firma ŁAD wyposaża swoich pracowników. Każde zlecenie jest wykonywane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zatem szukając dobrej firmy świadczącej usługi ogrodnicze w Łodzi na pewno warto trafić do firmy ŁAD.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357