Katalog firm

PPHU Ład

Ład od początku swojej działalności współpracował z urzędami i podmiotami gospodarczymi dbając o duże tereny zielone. Od 2010 nasza oferta skierowana jest również do klientów indywidualnych, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie mają czasu na zadbanie o swoje tereny zielone. Naprawdę warto nam zaufać.

Usługi ogrodnicze

Ład to firma, która już od wielu lat działa na rynku i oferuje swoim klientom profesjonalne usługi ogrodnicze Łódź w atrakcyjnej cenie. W dzisiejszych czasach nie każdy ma czas na to, aby zadbać o swój ogród. Dlatego właśnie zawsze można skorzystać z usług takich ludzi jak my. Dzięki nam zadbacie o swój ogród, jak również założycie go od samego początku.
Jeżeli chcecie mieć uporządkowany ogród, ale nie macie żadnego pomysłu na niego, to my Wam podpowiemy jak wszystko wykonać. Doradzimy Wam jakie rośliny będą najlepsze, aby przyjęły się na Waszej ziemi. Ład to firma, która współpracuje również z urzędami państwowymi znajdującymi się na terenie miasta, podmiotami gospodarczymi.
Tereny zielone wokół takich miejsc zawsze muszą być w odpowiedni sposób zadbane, ponieważ otoczenie firmy lub urzędu zawsze będzie oceniane przez osoby wizytujące, klientów. Zadbajcie więc o dobrą opinię. Nie tylko zakładamy ogrody, ale systematycznie o nie dbamy każdego klienta traktując w sposób indywidualny. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357