Katalog firm

Baas Panel

Istniejąca na rynku od 1998 roku firma Baas Panel specjalizuje się w produkcji płyt warstwowych. Ofertę kieruje do klientów zainteresowanych lekkimi obudowami różnego typu obiektów, ale nie tylko. Proponuje drzwi mroźnicze i gazoszczelne, a także panele bramowe i garażowe. Zapewnia fachowe doradztwo i świadczy usługi montażowe.

Drzwi chłodnicze

Budowa chłodni nie jest łatwa i wymaga użycia specjalnych materiałów oraz zastosowania nowoczesnych technologii. Materiały do tego aby zbudować drzwi chłodnicze są w ofercie tylko nielicznych firm, które działają na rynku polskim. Wśród nich jest firma BAAS-PANEL, która rozpoczęła swoją pracę w Polsce ponad dwie dekady temu, a jej produkty można znaleźć na stronie https://www.baaspanel.com.pl/pl/produkty/chlodnictwo/drzwi-chlodnicze. Na dzień dzisiejszy, firma BAAS-PANEL jest wiodącym producentem płyt warstwowych. Są one niezbędne do tego, aby tworzyć różnego rodzaju obudowy lekkie.
Drzwi chłodnicze, a także inne elementy chłodni, są często budowane przy użyciu starannie wybranych płyt warstwowych. Firma BAAS-PANEL bardzo często przyjmuje zlecenia dotyczące drzwi chłodniczych i podobnych tego typu projektów. Firma ta jest znana ze swojego profesjonalizmu, dużego nacisku na wysoką jakość oraz terminowości.
Jeżeli zatem kogoś interesują najlepsze płyty warstwowe bądź innego typu typu materiały, to na pewno powinien się zainteresować ofertą firmy BAAS-PANEL. To producent, któremu można zawsze zaufać.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 158701103


Podobne firmy

Rowan-Pol

Działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego firma Rowan-Pol oferuje profesjonalną obsługę techniczną placu budowy, ale nie tylko. Dysponuje szerokim asortymentem sprzętu budowlanego na wyn...

Paut

Nasza pracownia automatyki Paut jako jedna z najlepszych zajmuje się systemami automatyki budynkowej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych pracowników firmy domy naszych klientów zmieniają...